Lampy stolní - všechny možné

Stolní lampy se hodí do každé obytné místnosti. Využití najde nejen v ložnici na stolku nebo v obýváku na komodě či odkládacím stolku u zdi.

Skvělá stolní lampa navodí krásnou atmosféru v jídelně, třeba na stolečku v rohu místnosti. V knihovně jako solitér s rozptýleným světlem. Na stole pro odkládání u křesla s pletením nebo časopisem. Takové lampy nejen dobře svítí, ale také zdobí.

Volba je široká. Velká skupina jsou keramické stolní lampy. Tělo svítidla je keramická základna a velmi často s textilním stínidlem. Co skleněná stolní lampa. Také je to většinou klasický tvar a textilní stínidlo. Pak dřevěná stolní lampa - opět krásný šperk do místnosti, kovová dekorativní stolní lampa, pak je tu zvláštní skupina ručně vyrobených lamp na stůl se stínidlem technikou Tiffany, a ještě mnohé další.

Do ložnice často hledáme lampičku na noční stolek. Opět je to hodně možností, co můžeme vybrat. Dotyková lampička - ta se stmívá krokově pouhým dotykem prstu na podstavec, pak je krásná malá keramická lampička s textilním stínidlem, skleněná lampička s textilním stínítkem, celé kovové lampičky se skleněnými stínítky.

A co pracovna? Pro děti lampičky barevné LED nebo kovové lampičky na psací stůl na žárovku, pak na jemnou práci bodové lampičky LED, LED lampička pracovní ramínko na práci s počítačem, pro home office je tu LED lampa pro manažery ručně vyrobená a krásně zpracovaná. Pro dospělé je fajn bankovní lampa - krásná stylovka.


ODKAZ do obchodu k nákupu: klikněte na obrázek

 

stolní lampy  

 

 

lampička zelena pro dite na stul obchod svitidla 20056
1 položek celkem