Halogenové stojací lampy se stmívači

Halogenové stojací lampy - nyní je v nabídce halogenová stojací lampa se dvěma stmívači. Horní hlava svítí na strop a odtud se odráží světlo do stran jako nepřímé a velmi příjemné osvětlení. Čtečka je také stmívatelná. Lampa funguje na halogenové světelné zdroje. LED zdroje neplní přesně světelný záměr a nefunguje stmívání.

 

K objednávce této lampy přidáváme do balení žárovky vhodné ihned k použití.

Při stmívání může lehce bzučet. Je to úplně normální fyzikální jev. Když je to hodně, tak někdy pomůže trochu pohnout se žárovkou a chvění přejde, tedy bude jen lehoulince bzučet v místě, kde je trafo, což je u knoflíků ovládání. Ale to je normální. Rozhodně je nutné dodržet maximální povolený příkon na žárovce, protože silnější to trafo úplně odpálí a to přestane fungovat.

Na horní žárovku je připravena patice R7s a je to pro skleněnou halogenovou trubici o délce 118mm a maximální příkon 230W. Pro žárovku čtečky je to patice G9 na maximálně 33W kapsule halogen. Žárovky mají být zakryty ochrannými sklíčky a ty jsou důležité proto, aby se na zdroj nepřilepila můra nebo jiný hmyz. Pak by totiž lehce žárovka ukončila svou životnost. Světlo obecně hmyz dost láká a když je žárovka dost teplá, určitě by se jí to povedlo. Jinak se zapíná otáčením těch dvou čudlíků na lampě.

Na tyto lampy mám docela dost dílů a kdyby bylo něco potřeba, mohu je docela dobře obstarat. Už si malou sbírku dělám. → odkaz je zde.

Lampa má celkovou výšku 180cm a průměr je asi 25cm.

 

Antická měď - docela zajímavá barva a není u výrobců úplně obvyklá.  Nikl mat je hodně oblíbená barva, hodí se hlavně do modernějších interiérů, kde převládá světlé dřevo.

     

 


kliknutím na obrázky se podíváte přímo na konkrétní artikl v našem obchodě www.pikomal.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení