Barevné lampičky na psací stůl

Barevná lampička na dětský pracovní stůl

Když jste před otázkou, jakou vybrat lampičku na psací stůl, a víte jistě, že chcete barevnou, není se čemu divit. Barvy působí na naše vnímání nejen esteticky, ale pomáhají také k lepšímu prostorovému vnímání.

 

 Výrazné barvy třeba zrovna lampiček nejen decentně "upozorní", že je tady konec stolu, možná roh, tak na něj pozor. Příjemně také odvede pozornost od něčeho, co na stole už je. Dobře vybraná barva dokonce běžné plošné odstíny v interiéru přímo pozvedne a zdůrazní. Tomu se říká smysl pro detail. A nějak v hloubi duše cítíte, že to je ono.

Velkým plusem je, že se takové světlo na stůl krásně přizpůsobí každému uživateli. Nastavíte si stínítko přesně na místo, kam má světlo směřovat, a rázem každý domácí úkol úplně jinak baví. Nepletou se písmenka "a" za "e" a daleko lépe se čtou i slovní úlohy. Takový úkol z geometrie je bez dobrého osvětlení hotový horor, kdy tečou nervy nejednomu rodiči už jen při horlivém gumování čar. Nevím, zda mi něco uniklo a je to dneska jinak, ale vím jistě, že úkoly z geometrie prostě takové stavy šílenství přivedou komukoli a kdykoli.

A co tedy můžeme nabídnout. Mám v sortimentu kovové lampičky v různých barvách. Jsou vysoké 36cm a kov je všude. Malé detaily a flexibilní ramínko je v lesklém chromu. Nastavovat stínítko se dá v horní části, níže už je pevné. Stínidlo má hezký tvar, takový trochu zvonek ze staré doby. Připomíná mi to světlo u nějaké motorky italské. A to je zrovna tvar, co je moderní pořád

      


      


     


oranzova-lampicka-kovova-na stul  žlutá-lampicka-kovova-na stul   


kliknutím na obrázky se podíváte přímo na konkrétní artikl v našem obchodě www.pikomal.com