Neohodnoceno

Jak mít malou radost

Jak mít radost nejen z nákupu lampičky.

zaregistrujte se zde

tak to je nutná registrace
272 Kč
Kategorie: Lampy stolní - všechny možné
? 1.krok: kliknout na odkaz "zaregistrujte se zde"
? 2.krok: vyplňte údaje označené hvězdičkou
? 3.krok: počkejte na schválení registrace
? 4.krok: počkejte si na e-mail

Rádi Vám poskytneme ten nejlepší servis a maximální výhody k Vašemu nákupu. Přidejte se k nám Vaší registrací a využijte naplno všechny služby, které poskytujeme pouze našim osobním zákazníkům. Staňte se naší součástí. Poznejte výhody osobního přístupu. Zjistěte na vlastní kůži, že i v dnešní době osobní přístup není přežitek.

 

zaregistrujte se zde

 

A proč Vaši registraci potřebuji? 

Osobní přístup si představuji tak, že vím, s kým komunikuji. Že už vím, co potřebujete a vím, co Vás zajímalo, co jsme už řešili. Pak také budu vědět, co Vám udělá radost. A samozřejmě budu ráda, když budete mít moje číslo v mobilu. Protože když budete potřebovat něco z oblasti svítidel, tak víte, že jsme v kontaktu a že mi můžete během otevírací doby zavolat nebo napsat.

Vaše dotazy na svítidla jsou také moje dotazy na dodavatele nebo výrobce. A s tím také komunikuji velmi konkrétně. A samozřejmě je ta komunikace na úplně jiné "energetické" úrovni, než ty anonymní.

Samozřejmě, uvádím na rovinu, že já své kontakty nikdy nedávám z ruky. A pokud budete chtít ukončit náš "zaregistrovaný vztah" jde to dvěma způsoby. A to buď na požádání nebo po uplynutí stanovené doby bez kontaktu. To i ze zákona musím.

Další hmatatelnou výhodou je, že sdílím informace o svítidlech. Prostě se dostanete do sekcí, které mám nedostupné pro veřejnost. Jsou tu další skvělá svítidla, nechci ale porušit autorská práva. Proto pouze pro registrované.

Možná i zaujme fakt, že i odkupuji některá svítidla zpátky, když je chcete vyměnit za nová. To je možná lepší, než ho vyhodit. Mohu totiž použít náhradní díly, nebo ho nechat repasovat a ještě prodat.

Na svítidla, která jsou od nás, poskytujeme i pozáruční servis. Dokážeme sehnat i skla a díly nebo ho od Vás odkoupit.

Můžete se s námi poradit o tom, jak si uspořádat svítidla s Vaším interiérem, aby to sedělo. Velmi respektuji osobitý styl a někdy pomůže to trochu probrat. S ohledem na výsledek, nikoli s ohledem na to co máme skladem. V oblasti bytového designu se neustále vzdělávám a mám za sebou celý rok školy. Základy a ponětí tedy mám. Navíc se mám kde poradit nebo mohu úplně doporučit konkrétního bytového designéra, který se Vás ujme.

No a slevička taky potěší, ne? Ideální je taková ta trvalá pro Vás a vaše přátele. Než sami zjistí, že nekoušeme, a zaregistrují se sami.

A dál už nebudu psát nic. Neprodávám hory a doly, proto je ani neslibuji. Zaregistrujte se zde a zjistěte si sami, co potřebujete vědět k tomu, aby jsme spolu vzájemně zůstali v konstelaci "osobního přístupu" Moje kapacita je samozřejmě omezená a když se naplní, budou brány uzavřeny.

Je fér, abych uvedla, že nemám automatický zájem o každou registraci, která se objeví. Věřím že základem úspěchu je, když si vzájemně "sedneme". Někdy to prostě přes veškeré snahy obou stran nefunguje a není to vina žádné strany. Tak je prostě život. A takový vztah je lepší ukončit. A není v tom nic osobního. Pokud jsem sortimentem úplně mimo mísu zájmu, nic jiného ani nezbývá.

Ale jak to chcete jinak zjistit?

dejte vědět, nebo mi pošlete dotaz, nebo to prostě zkuste. Těším se na Vás. Zdraví Dagmar

 

Váš dotaz napište sem